Specjalizujemy się w:
Relokacja maszyn i zakładów produkcyjnych
czytaj więcej
Montaż maszyn przemysłowych
czytaj więcej
Prace budowlane i przemysłowe
czytaj więcej

O Nas

Firma P.U.H. Werpol s.c. powstała 1 maja 2010 roku. Naszym atutem jest wysoko wyspecjalizowana załoga monterów maszyn oraz konstrukcji stalowych. To właśnie potencjał i doświadczenie naszej załogi sprawia, że możemy świadczyć usługi odznaczające się jakością i starannością.

W zakres naszej działalności wchodzi montaż obiektów oraz struktur o konstrukcji stalowej, montaż systemów wentylacyjnych, montaż orurowania przemysłowego, montaż urządzeń transportu bliskiego w przemyśle samochodowym, relokacja maszyn i urządzeń przemysłowych oraz usługi ogólnobudowlane.  Oprócz prac montażowych wykonujemy również rozruch linii technologicznych, obsługujemy utrzymanie ruchu, wykonujemy podłączenia instalacji elektrycznych. Firma Werpol zajmuje się również kompleksową realizacją inwestycji budowlanych w zakresie budownictwa mieszkalnego i przemysłowego.

Misją firmy P.U.H. WERPOL S.C. jest świadczenie klientom z branży automotive i pokrewnych z całego świata kompleksowych usług wyróżniających się jakością i starannością wykonania przez wysoce wyspecjalizowanych pracowników z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Polityka Jakości firmy P.U.H. WERPOL S.C. polega na dostarczaniu wysokiej jakości usług – od projektu do osiągnięcia zaplanowanego celu – z zakresu:

– relokacji maszyn i urządzeń; – utrzymania ruchu w zakładach branży automotive i pokrewnych. Naszym klientom służymy wiedzą i doświadczeniem, a w ramach realizacji usług dbamy aby zostały spełnione indywidualne wymagania i oczekiwania klientów. Dla zrealizowania Polityki Jakości opracowano i wdrożono System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015, który jest nadzorowany oraz doskonalony przez zarząd, kierownictwo i pracowników firmy.

Cele jakościowe:
→ Utrzymanie zaufania i zadowolenia dotychczasowych klientów.
→ Pozyskiwanie nowych klientów.
→ Zakup maszyn i urządzeń służących poprawie jakości i bezpieczeństwa wykonywanych usług.
→ Podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej.
→ Ciągłe doskonalenie funkcjonowania systemu zarządzania jakością.

Deklaracja Zarządu: Zarząd oraz kierownictwo Firmy, właściciele procesów oraz wszyscy pracownicy deklarują stałe doskonalenie wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością oraz spełnienie wymagań normy ISO 9001:2015, klientów i stron zainteresowanych, oraz działanie zgodne z wymaganiami prawnymi.

Wskaźniki dla oceny Polityki Jakości: Ocena realizacji Polityki Jakości jest dokonywana corocznie na przeglądzie Systemu Zarządzania Jakością przez Kierownictwo Firmy, na podstawie uzyskanych wyników finansowych oraz informacji zwrotnych od klientów i stron zainteresowanych. Trzebinia, dnia 06.05.2019 / wyd. 3

Zapraszamy Państwa do współpracy!

contact-marker Dział relokacji maszyn
i linii technologicznych
Mariusz Rostkowski   flag_esp flag-EN
+48 601 160 264
relokacje(at)werpol.pl
contact-marker Dział Organizacyjny i BHP
Marcin  Rudoll   flag-DE flag-EN
+48 603 035 011
m.rudoll(at)werpol.pl
contact-marker Dział utrzymania ruchu
i prac budowlano-instalacyjnych
Krzysztof Łysoń   
+48 605 101 847
utrzymanie(at)werpol.pl
contact-marker

Dział kadrowo-płacowy
+48 32 711 51 30
kadry(at)werpol.pl
contact-marker

Dział księgowości
+48 32 711 51 30
ksiegowosc(at)werpol.pl
Siedziba:

ul. Gen. W. Sikorskiego 20
32-540 Trzebinia

poniedziałek do piątku:
8:00 – 16:00.

Dane firmowe

(Vat No.) NIP PL 549-239-45-26
REGON 121192313

Firmowa Poczta

Strefa pracownika

Wspieramy: